Ansatte

Oversikt over ansatte i Rosenborg Ballklub og Rosenborg Sport.

Administrasjon

Daglig leder:
Tove Moe Dyrhaug  - 481 80 740  - tove.dyrhaug@rbk.no

Leder Økonomi, HR og Eiendomsutvikling:
Roar Munkvold - 916 61 563 - roar.munkvold@rbk.no
Forretningsutvikler:
Andreas Evensen - 959 36 868 - andreas.evensen@rbk.no
Økonomimedarbeidere:
Bergljot Angen - 909 38 552 - bergljot.angen@rbk.no 
Maren Rognhaug Nybrodal - 414 44 835 - maren.nybrodal@rbk.no 
Administrasjonskoordinator:
Guri Brønseth - 930 07 547 - guri.bronseth@rbk.no
Kjøkkensjef:
Geir Bogan - 986 24 749 - geir.bogan@rbk.no
Kjøkkenmedarbeider:
Simeon Kanu - 993 88 255

Sportslig avdeling A-lag

Sportslig koordinator:
Roar Vikvang - 920 15 933 - roar.vikvang@rbk.no
Hovedtrener:
Kjetil Rekdal
Assistenttrener:
Geir Frigård
Roar Strand – 901 18 001 – roar.strand@rbk.no
Keepertrener:
Alexander Lund Hansen - 417 99 925 - alexander.lund.hansen@rbk.no
Sportslig leder:
Mikael Dorsin
Leder Scouting og analyseavdeling:
Geir Hansen - 969 04 504 - geir.hansen@rbk.no
Scout - Toppspillerutvikler:
Trond Henriksen – 915 91 031 – trond.henriksen@rbk.no
Analyse:
Per Jarle Dalum - 926 95 890 - per.jarle.dalum@rbk.no
Teamleder:
Jørn Jamtfall - 915 91 001jorn.jamtfall@rbk.no
Materialforvalter:
Alexander Kopperud - 416 25 749 - alexander.kopperud@rbk.no
Leder FysMed-avdeling:
Ulrik Wisløff - 958 83 501  
Fysisk trener:
Vetle Veierød - 483 06 050 – vetle.veierod@rbk.no
Fysioterapaeut/osteopat:
Ole Næss - 926 94 302 - ole.naess@rbk.no
Arve Næss Kjøsnes - 951 26 643 - arve.ness.kjosnes@rbk.no
Lege:
Olav Aas
Mental trener:
Martin Langagergaard

SalMar Akademiet


Utviklingsleder:
Tore Grønning - 907 61 540 - tore.gronning@rbk.no
Hovedtrener RBK 2:
Arnstein Røen – 992 52 506 – arnstein.roen@rbk.no
Hovedtrener RBK G16:
Nils Petter Austad – 419 33 668 – nils.petter.austad@rbk.no
Spillerutvikler og assistent RBK G16:
Sarmed Saify – 924 01 668 – sarmed.saify@rbk.no
Trenerutvikler og ansvar for rolletrening:
Christer Basma – 928 48 484 – christer.basma@rbk.no
Trener med ansvar for rolletrening
Alexander Tettey - 994 54 34 - alexander.tettey@rbk.no
Keepertrener
Andreas Ørsleie - 951 33 543 - Andreas.orsleie@rbk.no
Fysisk trener og fysioterapeut:
Peder Lindsetmo – 974 27 284 – peder.lindsetmo@rbk.no
Fysioterapeut:
Anders Megård - 992 37 585 - anders.megard@rbk.no
Materialforvalter:
Per Nygaard - 992 14 182 - per.nygaard@rbk.no
RBK Skolen:
Mats Karlstrøm - 482 07 918 - mats.karlstrom@rbk.no
Vegard Skorstad - 988 68 188 - vegard.skorstad@rbk.no
Erik Selnæs - 926 41 895 erik.selnes@rbk.no
Ludvig Klingenberg - 988 99 473 - ludvig.klingenberg@rbk.no
Jonas Uran Rønning

Kommunikasjon og Samfunn

Kommunikasjonsansvarlig:
Jørgen Stenseth - 926 68 124 - jorgen.stenseth@rbk.no
Kommunikasjonsmedarbeider:
Eirik Grønning - 915 38 531 - eirik.gronning@rbk.no
Innholdsprodusent:
Adrian Bredesen - 482 47 021 - adrian.bredesen@rbk.no
Prosjektleder Samfunnsengasjement:
Pål Aarvåg - 48075100 - pal.aarvag@rbk.no

Stadion og eiendom

Leder:
Per Haugnes - 913 38 380 - per.haugnes@rbk.no
Banemester:
Anders Øien - 996 21 200 - anders.oien@rbk.no
Vaktmester:
Henrik Paulsen - 9798 7472 - henrik.paulsen@rbk.no 

Markedsavdeling

Salg:
Nicolay Jacobs - 404 53  704 - nicolay.jacobs@rbk.no
Simen Pütz-Fritzøe - 913 06 004 - simen.fritzoe@rbk.no
Christine Nossum - christine.nossum@rbk.no (Permisjon)

Publikum og arrangement

Publikumssjef:
Pernille Grut Sørlie – pernille.sorlie@rbk.no – 48 29 95 87
Arrangementssjef:
Tor Arve Hegerberg - 924 20 959 - tor.arve.hegerberg@rbk.no
Markeds- og kommunikasjonsmedarbeider:
Frode Søraas - 900 99 517 - frode.soraas@rbk.no
Billettkoordinator:
Hanne Ramstad - 957 31 308 - hanne.ramstad@rbk.no
Supporterkoordinator:
Eirik Garshol - 470 58 929 - supporterkoordinator@rbk.no

Annonse fra Eliteserien: