Ansatte

Oversikt over ansatte i Rosenborg Ballklub og Rosenborg Sport.

Administrasjon

Daglig leder:
Tove Moe Dyrhaug  - 481 80 740  - tove.dyrhaug@rbk.no

Sportslig avdeling A-lag

Hovedtrener:
Åge Hareide
Assistenttrener:
Trond Henriksen
Geir Hansen - 969 04 504 - geir.hansen@rbk.no
Keepertrener/logistikkansvarlig:
Jørn Jamtfall - 915 91 001jorn.jamtfall@rbk.no
Sportslig leder:
Mikael Dorsin
Fysisk trener/fysioterapeut:
Christian Thorbjørnsen - 924 70 711 - christian.thorbjornsen@rbk.no
Fysioterapaeut/osteopat:
Ole Næss - 926 94 302 - ole.naess@rbk.no
Arve Næss Kjøsnes - 951 26 643 - arve.ness.kjosnes@rbk.no
Fysiolog:
Ulrik Wisløff
Materialforvalter:
Alexander Kopperud - 416 25 749 - alexander.kopperud@rbk.no
Lege:
Reidar Due
Mental trener:
Martin Langangergaard

SalMar Akademiet

Akademileder:
Roar Vikvang - 920 15 933 - roar.vikvang@rbk.no
Utviklingsleder:
Tore Grønning - 907 61 540 - tore.gronning@rbk.no
Hovedtrener RBK 2:
Arnstein Røen – 992 52 506 – arnstein.roen@rbk.no
Hovedtrener RBK G16:
Nils Petter Austad – 419 33 668 – nils.petter.austad@rbk.no
Keepertrener og assistent RBK 2:
Alexander Lund Hansen - 417 99 925 - alexander.lund.hansen@rbk.no
Spillerutvikler og assistent RBK G16:
Sarmed Saify – 924 01 668 – sarmed.saify@rbk.no
Trenerutvikler og ansvar for rolletrening:
Christer Basma – 928 48 484 – christer.basma@rbk.no
Trener med ansvar for rolletrening
Roar Strand – 901 18 001 – roar.strand@rbk.no
Fysisk trener og fysioterapeut:
Peder Lindsetmo – 974 27 284 – peder.lindsetmo@rbk.no
Materialforvalter:
Per Nygaard - 992 14 182 - per.nygaard@rbk.no
Prosjektmedarbeider RBK Skolen:
Mats Karlstrøm - 482 07 918 - mats.karlstrom@rbk.no
Per Jarle Dalum - 926 95 890 - per.jarle.dalum@rbk.no
Vegard Skorstad - 988 68 188 - vegard.skorstad@rbk.no
Erik Selnæs - 926 41 895 erik.selnes@rbk.no

Kommunikasjon og Samfunn

Kommunikasjonsansvarlig:
Jørgen Stenseth - 926 68 124 - jorgen.stenseth@rbk.no
Kommunikasjonsmedarbeider:
Eirik Grønning - 915 38 531 - eirik.gronning@rbk.no
Prosjektleder Samfunnsengasjement:
Pål Aarvåg - 48075100 - pal.aarvag@rbk.no
Spillerkoordinator:
Harald Pedersen - 959 05 135 - harald.pedersen@rbk.no

Økonomi, eiendom, stadion og personal

Leder:
Roar Munkvold - 916 61 563 - roar.munkvold@rbk.no
Økonomimedarbeidere:
Bergljot Angen - 909 38 552 - bergljot.angen@rbk.no 
Maren Rognhaug Nybrodal - 414 44 835 - maren.nybrodal@rbk.no 
Driftssjef:
Per Haugnes - 913 38 380 - per.haugnes@rbk.no
Banemester:
Anders Øien - 996 21 200 - anders.oien@rbk.no
Administrasjonskoordinator:
Guri Brønseth - 930 07 547 - guri.bronseth@rbk.no
Kjøkkensjef:
Geir Bogan - 986 24 749 - geir.bogan@rbk.no
Kjøkkenmedarbeider:
Simeon Kanu - 993 88 255

Markedsavdeling

Leder:
Harald Lundemo - 902 20 899 - harald.lundemo@rbk.no
Salg:
Camilla Herstad - 924 46 418 - camilla.herstad@rbk.no 
Nicolay Jacobs - 404 53  704 - nicolay.jacobs@rbk.no
Christine Nossum - 938 97 099 - christine.nossum@rbk.no
Markeds- og kommunikasjonsmedarbeider:
Frode Søraas - 900 99 517 - frode.soraas@rbk.no
Billettkoordinator:
Hanne Ramstad - 957 31 308 - hanne.ramstad@rbk.no
Arrangementssjef:
Tor Arve Hegerberg - 924 20 959 - tor.arve.hegerberg@rbk.no
Supporterkoordinator:
Eirik Garshol - 470 58 929 - supporterkoordinator@rbk.no

Annonse fra Eliteserien: